Sayac

Home » , , , , » Lfs Bmw e30 Yaması İndir 2014

Lfs Bmw e30 Yaması İndir 2014


Her şeyi ile full bir araçtır. Bmw e30 Arasında şu an için piyasada tutulan en sağlam lfs bmw e30 yaması diyebilirim. Lfs mods ve lfs modları arasında en tutulan araçtır.
Yeni ve çok güzel bir lfs yaması (mods) ile karşınızdayız. Live for speed oyununa dahil edebildiğimiz ve online olarak oynanabilen en iyi similatör oyunlarından olan lfs ye eklediğimiz yamalar sayesinde istediğimiz çeşitlikte arabalar ile oynayabiliyoruz. lfsyamalaritr.com olarak bu platformun en çok yama bulunan sitesiyiz. Ayrıca 4 ayrı facebook sayfamızdan yamalarımıza ulaşabilmektesiniz. lfsyama.com da bizim devamımız olan gene büyük bir site. Şimdi de yamanın nasıl kurulduğunu anlatalım.

Kurulum : İndirdiğiniz dosyadan çıkan dds ve veh klasörlerini Lfs’nin dahil olduğu dosyadaki dds ile veh klasörlerine kopyalayıp değiştirin. Bunu yapmak için yapmanız gereken şey çok basit. Lfs simgesine sağ tıklayıp dosya konumunu aç diyoruz ve oradan data dosyasının içine giriyoruz. Dds’leri dds ye veh’i de veh klasörüne kopyalıyoruz. Skins dosyası varsa gene bu şekilde data da skinsi bulup indirdiğiniz skins dosyasını oraya copy/paste yapıyoruz. Lfsyamalaritr.com olarak iyi oyunlar dileriz.

0 yorum:

Yorum Gönder